Ve školním roce 2025/2026 probíhala činnost školní družiny v příjemné a podnětné atmosféře. Děti se s nadšením zapojovaly do výtvarných, pracovních, sportovních i společenských aktivit, které podporovaly jejich tvořivost, spolupráci a smysluplné trávení volného času. Během celého roku jsme se věnovali také tematickým projektům, hrám, pobytu venku a rozvoji vzájemných vztahů mezi dětmi.
Velmi si vážím spolupráci s rodiči, která byla po celý rok vstřícná a přínosná. Děkuji za podporu, důvěru a ochotu podílet se na společných akcích. Poděkování patří také těm, kteří se zúčastnili velikonoční dílny a přispěli k její příjemné a přátelské atmosféře.
Děkuji všem dětem za jejich radost, aktivitu a spoustu krásných společných zážitků. Přeji jim i jejich rodičům krásné, slunečné a především klidné letní prázdniny plné odpočinku, pohody a nezapomenutelných chvil.
Těším se na další společná setkávání v novém školním roce.
Iva Polášková