Školní výlet do H-Park Břeclav - 6. ročník

Ve středu 29.5.2024 se třídy 6.A a 6.B vydaly na výlet do Lanového centra H-Park v Břeclavi. Pro žáky byl připraven dvouhodinový animační program Pevnost Boyard plný dobrodružných úkolů a tajemných hádanek. Po programu se žáci vydali prozkoumávat krásy lanového parku. A jak se jim celý výlet líbil? Přečtěte si některé komentáře žáků:

Sylvie – Po hře jsme šli do lanového centra. Byly tam tři dráhy – nejmenší, střední a nejvyšší. Já jsem šla na tu nejvyšší, a nakonec i na obří houpačku. Bylo to vážně skvělé.

Marek – Měli jsme si vybrat obtížnost. Já jsem si vybral tu nejtěžší. Vyhýbali jsme se různým překážkám. Bylo to úžasné.

Alice – Na konci programu jsme měli vyřešit hádanku. Náš tým bohužel prohrál, ale i tak jsem si to užila. Po hře jsme šli do lanového centra. Já jsem si vybrala červenou dráhu, tu nejtěžší. Ta byla super!

Matěj – V lanovém centru jsem se hodně bál, ale nakonec to byla zábava. Když přišel oběd, dal jsem si kuřecí stripsy a byly výborné, tak jsem si dal ještě párek v rohlíku, který byl mega dobrý. Pak jsem si užíval cestu domů.

Adam – Úkoly byly zaměřeny na týmovou práci, takže jsme se povzbuzovali a radili si. Úkoly jsme dokončili a my červení jsme vyhráli! Po výhře následovalo lezení po lanech v korunách stromů.

Fotogalerie