Florbalový turnaj mezi školami

V úterý 14. 5. 2024 naše základní škola pořádala florbalový turnaj. Zúčastnily se ho školy z Nenkovic, Kyjova, Šardic, Žeravic a ze Svatobořic-Mistřína. Hrálo tedy pět týmu systémem každý s každým, což představovalo celkem deset zápasů. Naši žáci se výborně předvedli, vyhráli všechny čtyři zápasy a vybojovali úžasné první místo, byli moc šikovní. S Kyjovem hráli 3:2, se Šardicemi 9:1, s Žeravicemi 5:1 a na závěr s Nenkovicemi 9:1. Na turnaji vládla skvělá atmosféra a všichni si to moc užili. Za to moc děkuji našim sponzorům, jmenovitě obci Svatobořice-Mistřín a firmě Elektro Krša, kteří se podíleli na koupi mantinelů, florbalek, dresů pro hráče i brankáře a zajištění cen. Rovněž děkuji vedení naší školy a předsedkyni SRPŠ paní Kyněrové za pomoc při realizaci, a těším se na další akce.

Mgr. Roman Mikliš

Fotogalerie