A je tu vánočních KRABIC OD BOT čas...

Vážní rodiče, milí žáci a příznivci naší školy! Je tu zase listopad a s ním další ročník KRABICE OD BOT. Letos proběhne od pondělí 23.11. do neděle 6.12. Vzhledem k nejisté "koronavirové" době a opatřením nouzového stavu, letos na naší škole sbírku krabic neuspořádáme. Je však fajn, že můžete poslat finanční příspěvek na KRABICE z pohodlí svého domova, aniž byste vytáhli paty do nevlídného sychrava. Podívejte se sem:

https://www.krabiceodbot.cz/dar/

a popřemýšlejte, zda byste chtěli udělat radost některému dítěti z chudé rodiny cestou "Krabice on-line". Máme "on-line" výuku, tak proč nedarovat "on-line" Krabici od bot?  

Pro ty z Vás, kterým je přece jenom bližší postupné plnění "Vaší" opravdové krabice od bot, je tu dobrá zpráva: jedno ze sběrných míst na Vás čeká v Kyjově rovnou na Masarykově náměstí. K nalezení zde:

https://www.krabiceodbot.cz/sberna-mista/

Pamatujte však na to, že pokud chcete darovat krabici naplněnou vlastními dárky, je třeba předem provést rezervaci dárku na konkrétním sběrném místě, na které se chystáte krabici odnést. Všechny potřebné informace naleznete zde:

https://www.krabiceodbot.cz/o-projektu/jak-to-funguje/

Radostný a pokojný advent 2020 Vám všem.

Mgr. Jana Holubová