Turnaj ve vybíjené - 1. stupeň

Dne 23. 2. se na naší škole pořádal již tradiční turnaj ve vybíjené, ve kterém změřili síly žáci 1. stupně. 

Jako nováčci se představili žáci 1. ročníků, kteří si v turnaji zahráli přátelské utkání mezi třídami 1.A a 1.B. Z tohoto duelu vyšli jako vítězové žáci 1.A v poměru bodů 10:3. Následovalo utkání 2. ročníků, ve kterém v poměru 7:4 vyhrála třída 2.B, a 3. ročníků, které skončilo vítězně pro 3.A v poměru 6:3. Do finále postoupily vítězné třídy, které se pak utkaly ve finále mezi sebou. V tomto souboji nezaváhala zkušenější třída 3.A a vyhrála v poměru 11:4. V posledních kláních se představili žáci 4. ročníků, ze kterého jako vítěz s poměrem bodů 9:4 vyšla třída 4.A, a 5. ročníků, které bylo úspěšné pro 5.B v poměru 11:4. Finále pak skončilo po bodovém stavu 8:2 radostně pro 5.B, která se tak stala i vítězem celého turnaje. Výhercům všech kategorií gratulujeme a těšíme se na další sportovní zážitek. 

Veronika Kmeťová

Fotogalerie