Návštěva obecní knihovny

knihovna

Žáci 6. ročníků každoročně navštěvují obecní knihovnu v rámci výuky českého jazyka a literatury a podpory čtenářské gramotnosti. I letos měli žáci možnost poznat prostředí knihovny, prohlédnout si nabídku knih a zřídit si čtenářský průkaz. A jak žáci hodnotí návštěvu knihovny? 

Ema – Líbilo se mi, kolik tam bylo knih a jak to tam vonělo. Paní knihovnice byla milá, a proto doporučuji knihovnu též navštívit.

Alice – Když jsme vstoupili do knihovny, tak jsem se těšila na knihy. Paní knihovnice je velmi milá. Já jsem si vybrala knihu Výlet za všechny prachy a dokonce jsem si knihu i půjčila.

Lucie – Bylo to super, hodně mě to bavilo. Chodím tam hodně často, abych si vzala nové knížky. Jen si přeju, aby tam byly i nějaké mangy.

Pavlína – V téhle knihovně jsem byla poprvé. Paní knihovnice je moc hodná a má to hezky rozdělené. Fakt super knihovna, doporučuju.

Anička – Návštěva v knihovně se mi líbí, protože paní knihovnice je příjemná. Hned jsme si ukázali, kde a co můžeme najít. Na chvíli jsme si četli knížku, kterou jsme si vybrali.

Pavel – V knihovně to bylo fantastické. Můžete si tam v klidu číst knihy, protože je tam úplné ticho a čistý vzduch knihovny.

Tereza - Bylo to tam krásné. Velký výběr knížek. Mohl si tam určitě vybrat každý.

Zuzana - Líbilo se mi na knihovně to, že je moderní a má velký výběr knih. A hlavně, že čtenářský průkaz stojí jen 10 Kč. 

Robin - Je tam prý 10 000 knih, pro děti i pro dospělé. Já mám rád detektivky a byla jich tam spousta. 

Nella - Paní knihovnice byla moc hodná. Dnes mají otevřeno, takže se tam ještě stavím a půjčím si knížku.