Uzavření základní školy a školní družiny

Vážení rodiče a vážení zákonní zástupci,

přestože se teprve rozjela turnusová výuka na druhém stupni, už zde máme zase další opatření Ministerstva zdravotnictví a Vlády České republiky.

Tímto jsem nucen Vám sdělit, že od 14.10.2020 (ano je to opět ze dne na den) se omezuje provoz základních škol podle školského zákona, a to tak, že se zakazuje osobní přítomnosti žáků na základním vzdělávání v základní škole a provoz středisek volného času, školních klubů a školních družin, a to tak, že zakazuje osobní přítomnost dětí, žáků a studentů a jiných účastníků na tomto zájmovém vzdělávání.

Toto omezení je časově ohraničeno do 01.11.2020, ale samozřejmě se může dle vývoje situace v České republice změnit.

Od 14.10.2020 tak přecházíme na distanční vzdělávání. Primárně volíme systém dm software (elektronická žákovská knížka), doplňkově MS Office - aktivační údaje obdrželi žáci na začátku školního roku. O formě distanční výuky zejména v nižších ročnících Vás budou informovat třídní učitelé. Přes dm software obdrží i žáci informace o činnostech v MS Office.

Stravování: strava je od 14.10.2020 odhlášena. Pokud máte zájem o školní obědy kontaktujte prosím vedoucí školní jídelny na e-mailu: jidelna@zssvatoborice-mistrin.cz a napište požadavek na stravování nejlépe do dnešní 14. hodiny - tj. 13.10.2020. Obědy je pak možné si vyzvednout do jídlonosiče v 10 hodin u vchodu do školní jídelny od benzinky.

Děkujeme za pochopení a trpělivost s naší vládou i s námi.

S pozdravem

Mgr. Zbyněk Mašek, ředitel školy