Plavání 2.-3.tříd

 

  Žáci 2. a 3. ročníků absolvovali kurz plavání v rozsahu 20 hodin od října do prosince pod vedením zkušených plaveckých lektorů na novém bazéně v Kyjově, kterým patří velké poděkování. Cílem je vštěpovat dětem hygienické zásady, formou her postupně a nenásilně adaptovat žáky na vodní prostředí a učit je základním plaveckým dovednostem. Celý kurz je ukončen společným závodem, kde jsou odměněni ti nejrychlejší. Na své si však také přijdou všichni zúčastnění, kteří získají plavecké vysvědčení, účastnické medaile a odměnu v místním bufetu. A jak letošní závod dopadl?

2. ročník dívky: 1. Beáta Bukvaldová, 2. Nikol Jedličková, 3. Nina Belancová

2. ročník chlapci: 1. Daniel Neckař, 2. Andrej Veprencov, 3. Oliver Kühtreiber 

3. ročník dívky: 1. Taťána Synková , 2. Elena Maradová, 3. Izabela Švidroňová 

3.ročník chlapci: 1. Jan Řihák, 2. Filip Mechl, 3. Martin Dolanský

Všem vítězům gratulujeme a ostatní také dostávají  velkou jedničku za absolvování letošního plaveckého kurzu. Děti se opravdu velmi snažily a vody se nebojí. A to je dvojitá radost.

                     Markéta Varmužová

Fotogalerie