Seminář pro rodiče: Děti online

Milí rodiče,

v naší škole probíhá projekt, který je zaměřen na problematiku online života našich žáků. V rámci tohoto projektu organizujeme i seminář právě pro Vás. Pokud se často ptáte, proč Vaše děti tráví na telefonu či počítači tolik času, co je na tom stále tak baví a zda pro ně není pobyt na internetu příliš škodlivý, neváhejte se zúčastnit semináře Děti online, na který Vás srdečně zveme spolu s neziskovou organizací Replug me, dne 23.5. v 17:00 hodin. Více informací k obsahu semináře naleznete v přiloženém letáku.

Současně prosíme o zatržení jedné z variant zda o tento seminář máte zájem v anketě poslané pomocí našeho školního systému dm software (škola online). Vaše odpověď je pro nás velmi důležitá, abychom dokázali včas zajistit dostečné velké prostory pro  účastníky. O případné potvrzení účasti prosíme do 30.04.2023. Děkujeme.

Budete srdečně vítáni.

Společně i se společností Replug me zve vedení školy.

Zpětné vazby z rodičovských seminářů z míst, kde již tento seminář proběhl:

  • "Lektorky velmi dobře probraly téma vlivu digitálních technologií na děti a odcházím s inspirací, jak k tomu přistupovat doma lépe." - rodič
  • "Informace ze semináře pro rodiče byly velmi přínosné a hezky a srozumitelně podané. Děkuji i za praktické rady." - rodič
  • "Děkuji moc za praktické rady. Synovi jsem navrhla, že si zítra zkusím zahrát Minecraft a byl nadšený." - rodič
  • "Moc děkuji, bylo to velmi přínosné, užitečné, skvěle a srdečně podané. Super byla praktičnost. Děláte výbornou práci, fandím dál." - rodič
  • "Děkuji za zajímavý seminář. Je to důležité téma a je moc dobře, že ho rodinám přinášíte." - rodič

Fotogalerie

Soubory