ZÁVĚREČNÁ TANEČNÍ DEVÁŤÁKŮ

 

 

  Dne 7.1.2023 proběhlo na KD ukončení tanečního kurzu žáků 9. ročníků Základní školy Svatobořice-Mistřín. Závěrečnou taneční absolvovalo dvanáct  párů pod vedením Mgr. Adriany Koplíkové a tanečního mistra Libora Brožíka, který se zároveň loučil po mnoha letech výuky tanečních na naší ZŠ i v obci. Tímto mu velmi děkujeme za profesionální přístup a společenskou výchovu  mládeže. Celý večer se nesl v duchu slavnostní nálady, deváťáci vše zahájili noblesním nástupem a ukázkou 4 tanců – walz, slow fox, jive a cha-cha. Později tančili tyto tance v taneční soutěži, kterou hodnotila odborná porota. Nechybělo ani sólo s rodiči. Vycházející žáci též předvedli krásnou polonézou, kde to všem moc slušelo a nejedno oko  zůstalo suché. Stejnou polonézou zahajovali i ples Obce a SRPŠ. Děkujeme také SRPŠ za organizaci a deváťákům přejeme  mnoho štěstí u přijímaček a v dalším studiu.

                                                       Učitelé ZŠ

Fotogalerie