Anketa - Volno ředitele školy v hodové pondělí

Vážení rodiče,

v tomto školním roce došlo  k šumu v otázce tradičního volna ředitele školy v hodové pondělí. Rád bych zjistil, zda je o toto volno ze strany zákonných zástupců nadále zájem do budoucích let. Vím, že v obci je velká folklorní a hodová tradice, a proto jsem se na Vás prostřednictvím elektronického informačního systému školy (elektronická žákovská knížka) dne 16.11.2022 obrátil s dotazem, zda souhlasíte nebo nesouhlasíte s tím, aby v dalších letech ředitel školy žádal o schválení vyhlášení volna ředitele školy v hodové pondělí? Otázku najdete ve zprávách v systému dm software. pro odpověď na anketní otázku použijte počítačové rozhraní. Tuto anketu organizujeme ve spolupráci se SRPŠ. Anketu prosím vyplňte nejlépe do 01.12.2022, abychom ji mohli zpracovat. Výsledek bude zveřejněn na webu školy a bude sloužit jako podklad pro další rozhodování rady obce.

Děkujeme za Vaše vyjádření.

Mgr. Zbyněk Mašek, ředitel školy
Michaela Kyněrová, předsedkyně SRPŠ