Přihlášení do elektronické žákovské knížky

Vážení rodiče,

máme zde nový školní rok a možná se Vám stalo, že jste zapomněli svá hesla do elektronické žákovské knížky svého žáka. Jak tedy tento přístup opět získat? Návod naleznete níže na webových stránkách školy na odkaze: https://www.zssvatoborice-mistrin.cz/jak-vyresite/64-jak-na-zapomenute-heslo-do-zakovske-knizky

Varianta: Zapomenuté heslo, ale znám své přihlašovací jméno

  1. Nejdříve si otevřete v internetovém prohlížeči stránku: https://portal.dmsoftware.cz/?ReturnUrlSOL=%2fSOL%2fApp%2fDefault.aspx
  2. Zde v rámečku PŘIHLÁŠENÍ vidíte odkaz: Zapomněli jste heslo? a na tento odkaz kliknete.
  3. Pak již postupujte podle návodu na téže stránce. Pozor, je potřeba znát e-mail, který jste uvedli do matriky školy a mít k němu přístup.

Varianta: Zapomenuté uživatelské jméno

  1. Je nutné se obrátit na administrátora systému – v tomto případě ředitel školy.
  2. Pro dotaz směřovaný k administrátorovi použijte vždy e-mailovou adresu použitou při registraci, která je také evidována v systému školní matriky. Pouze na tuto e-mailovou adresu je možné směřovat odpověď. Tuto adresu jste měli uvedenou na kartě žáka, která Vám byla dána ke kontrole domů.
  3. Druhou variantou je osobní návštěva administrátora (ředitele školy), ale to vždy po předchozí domluvě.