Atletický den a cykloden pro 1.stupeň

 

     Ve spolupráci s kabinetem tělesné výchovy a s žáky devátých ročníků se po covidové pauze uskutečnily pro 1.stupeň dva sportovní dny – ATLETICKÝ DEN A CYKLODEN. V atletice děti porovnávaly výkony v 5 disciplínách : běh na 400 m, sprint na 60 m., hod kriketovým míčkem, hod medicinbalem a skok do dálky. Za odměnu deváťáci nachystali pro žáky zábavná stanoviště, kde si všichni užili spoustu legrace. Při CYKLODNU žáci soutěžili v jízdě do vrchu, procvičovali dopravní značky, zkoušeli jízdu zručnosti a 4. a 5.ročníky odjeli na dopravní hřiště v Kyjově. Všichni vítězové byli odměněni na konci školního roku na KD našim patronem školy panem Josefem Zimovčákem. Deváťákům děkujeme za pomoc při organizaci, do života  přejeme hodně správných rozhodnutí, skvělé přátele, učitele a budeme se těšit, až se za námi na základku přijdete podívat a zavzpomínat.

     Učitelé 1.stupně

Fotogalerie