Ukliďme si naši obec a okolí v rámci Dne Země

ZŠ a MŠ Svatobořice-Mistřín ve spolupráci s Obecním úřadem Svatobořice-Mistřín vyhlašují akci Ukliďme si naši obec. Akce se bude konat od pátku 8. 4. do neděle 10. 4. 2022.

Chtěli bychom požádat nejen žáky školy a rodinné příslušníky, ale i ostatní občany naší malebné vesnice, aby si v tomto termínu udělali čas a během rodinné procházky pomohli posbírat vše, co do ní nepatří. Podpořme přírodu, udělejme si ji krásnější.

Vezměte si s sebou rukavice, staré igelitky, telefony. Chceme, aby všichni zúčastnění žáci školou povinní svoji práci vyfotili a fotku poslali do školy svým třídním učitelům. Aktivita všech bude oceněna.

Nasbírané odpadky nemusíte třídit, dejte je do pytlů, které budou pro Vás nachystané na sběrných místech, uvedených na plakátech.

Děkujeme za pomoc.

Fotogalerie