5. B navštívila Mikulášská družina :)

V pátek 3.12. jsme čekali, jestli i k nám se dostaví anděl, čert a Mikuláš - přece jen, jsme už páťáci. A tak s každým zařinčením řetězu, každým bouchnutím, spousta z nás vyskakovala ze židlí :)

Nakonec jsme se přece jen dočkali a i nás tato parta navštívila. Třetí hodinu, když jsme se zrovna bavili o souhvězdí Orion, zabouchal nám někdo na dveře - dveře se otevřely a v nich stáli ti, které jsme očekávali :) 

Mikuláš, jakožto správný Mikuláš okamžitě věděl, kdo co nedělá dobře, kdo jak vyrušuje, kdo si neplní úkoly i kdo se neučí. Všichni nezbedníci dostali od čerta černé pomazání :) Ostatním dětem andílek namaloval na tvář pro změnu srdíčko. 

Čertovi jsme zazpívali písničku Čertíku Bertíku a moc se nám to líbilo!

 

Za celou třídu i za sebe velmi děkuji organizátorům a hlavně žákům 9. A a 9. B za to, jak krásně program vedli! Mikuláš má ode mě velký dík za to, jak zodpovědně a dramaticky krásně svou roli zvládl! 

Za třídu 5. B, N. Vašková :)

 

Fotogalerie