Cvičení v přírodě 5. A a 5. B třída

10. září jsme navštívili úžasné místo ve Svatobořicích-Mistříně - byli jsme na farmě u p. Cichého.   

Pracovníci farmy nás po příchodu přivítali kozí zmrzlinou, která byla naprosto výborná a každý si mohl dát kolik kopečků chtěl! Poté nás zavedli za zvířátky. Děti odolaly svému strachu a vběhly do ohrad ke kozičkám a srnce z Hodonínské ZOO, k oslíkovi a koníkovi, ty, které se neodhodlaly, skákaly na trampolínách či okusily tobogánovou skluzavku. 

Přesunuli jsme se podívat na lamy, ty se nás ale bály víc, jak my jich, a tak jsme si jich moc neužili :D Prošli jsme sad, viděli jsme pávy, odnesli jsme si paví pérka a již nás pracovníci vedli do stájí pro koně! To bylo něco na naše holky, pusinkovaly je a nechtěly od nich odejít :) 

Než jsme odešli, mohli jsme se podívat na výcvik westernového koně, který nám zatančil. Pohoupali jsme se na houpačkách, nasvačili jsme se a vydali jsme se zpět ke škole. Bylo to moc příjemné dopoledne :) 

Mgr. N. Vašková

Fotogalerie