Den dětí na farmě

 

  Prvňáci oslavili den dětí netradičně na farmě u pana Cichého. Hned po příchodu jsme dostali zmrzlinu a zaskákali si na trampolíně, nebo pohoupali na houpačce. Potom si nás po skupinkách vzaly místní pracovnice a my jsme šli přímo ke kozám, lamám, oslům, pávům, kachnám, housatům, kuřatům, slepicím a koním. Všude jsme si mohli zvířata pohladit, mláďátka pochovat a obdivovat. Zvlášť koně byli úžasní, ani se nám nechtělo zpět do školy. Byl to opravdu zážitkový den plný červnového sluníčka a radosti, že jsme zažili bezprostřední blízkost zvířat. Poděkování patří panu Cichému za vstřícnost a pohostinnost a také pracovníkům farmy, kteří se nám během dopoledne věnovali. Mockrát děkujeme, určitě se opět rádi zastavíme.

                      Za prvňáky Markéta Varmužová

Fotogalerie