Ukončení karanténních opatření

Vážení rodiče,

od pondělí 14.09.2020 byla ukončena karanténa v souvislosti s pozitivním nálezem u žáka základní školy. V této souvislosti platí pouze Mimořádné opatření MZDr ČR o povinnosti nošení roušky ve společných prostorách školy - chodby, šatny, toalety, jídelna,  a také zpřísněné dodržování hygienických opatření - časté mytí nebo desinfekce rukou. V případě výskytu respiračních potíží, které prokazatelně nejsou alergického či jinak neinfekčního původu, zvýšené teploty, ztráty čichu či chutí během dne může být žák vyzván k nasazení osobního ochranného prostředku i ve třídě. V případě výskytu takových potíží však bude rodič informován školou a požádán o jeho vyzvednutí. Pokud se takové potíže vyskytnou u žáka ještě před vstupem do školy - večer či ráno, informujte prosím školu a kontaktujte praktického lékaře. V tomto případě žáka do školy prosím neposílejte.  

Děkujeme za spolupráci.

vedení školy