Soutěžíme s medvídkem Vildou 1.A, 1. B a žáci školní družiny 1.B a 2.B

Žáci 1. A, 1. B a školní družina třídy 1.B a 2.B  se zapojili do soutěže, která proběhla pod záštitou VZP  – Vykouzlete pohádkovou knížku. Hlavním úkolem  bylo vymyslet příběh, ve kterém vystupuje medvídek Vilda. Některé děti vymýšlely, psaly a kreslily pohádkovou knihu  samy, jiné za pomoci vychovatelek nebo učitelek ve škole. Velkým přínosem byla také spolupráce rodičů. V 1.B  vzniklo krásné pohádkové leporelo, v 1. A celá pohádková kniha a v družinách se dětem podařilo vykouzlit dvě skvělé pohádkové knížky. Děti práce  bavila a  vytvořené pohádkové knihy se dětem moc povedly. Soutěž jsme sice nevyhráli, ale společně strávené chvíle při tvoření příběhu určitě stály za to. Všichni, kteří se do soutěže zapojili získali malou odměnu a věřím, že se žáci s chutí zapojí i do dalších školních aktivit a soutěží. 

Fotogalerie