Výpis z vysvědčení a docházka od 01.02.2021

Vážení rodiče a zákonní zástupci žáků, milý žáci,

vzhledem k epidemiologické situaci není umožněno předávání výpisu z vysvědčení ani vysvědčení fyzickou cestou. Z tohoto důvodu jsme v souladu s platnou legislativou a doporučením MŠMT ČR dnes byl v systému elektronické žákovské knížky zprovoznily náhled na uzávěrky klasifikace za 1. pololetí školního roku 2020/2021. Zde uvidíte přehledný výpis uzavřených známek za 1. pololetí tohoto školního roku. Tento výpis bude aktivní do 12.02.2021. Fyzický výpis z vysvědčení obdrží žáci po návratu na prezenční výuku.

Současně Vám oznamuji, že včerejším jednáním Vlády ČR nedošlo k rozvolnění situace, a tak i v příštím týdnu od 01.02.2021 pokračujeme ve stejném režimu docházky do základní školy. Tedy prezenční výuky se účastní pouze žáci 1. a 2. tříd.

S pozdravem

Mgr. Zbyněk Mašek, ředitel školy