Kde jsem:

Výskyt vší

Vážení a milí rodiče a zákonní zástupci,
začal nám školní rok a my se opět začínáme potýkat s výskytem vši dětské v hlavách našich ratolestí.  Zkontrolujte proto doma dětem hlavy a v případě výskytu vší a hnid umyjte dětem hlavu přípravkem na odstranění tohoto parazita a provádějte pravidelné vyčesávání. V případě zjištění z naší strany, že je dítě napadeno vší dětskou, vás budeme o této skutečnosti informovat a budeme požadovat, aby jste si dítě odvezli domů a provedli léčbu. Napadení vší dětskou je považováno za parazitické přenosné onemocnění a takto nemocné dítě do kolektivu nepatří. Přikládáme také leták vypracovaný v loňském školním roce paní doktorkou MUDr. Kasardovou a odkaz na informace o onemocnění vší dětskou.
 

Kontakty:

Základní škola a Mateřská škola Svatobořice-Mistřín,

okres Hodonín, příspěvková organizace
Hlavní 871/198
696 04 Svatobořice-Mistřín
Tel.: 518 620 720
E-mail: skola@zssvatoborice-mistrin.cz
IČO: 70938482
DIČ: CZ70938482
Identifikátor: 600116034
Typ datové schránky: Právnická osoba
Identifikátor datové schránky: 9wnmhza
 

Rychlé odkazy: