Kde jsem:

Informace z kroužku programování

Milí žáci, v kroužku programování se seznámíme se základními technikami programování, prohloubíte si svou logiku, angličtinu i práci na klávesnici. Zprvu se budeme zabývat základy, ale ke konci bychom měli být schopni naprogramovat i nějakou jednoduchou hru za pomocí existujících enginů na platformě Windows. Používat budeme jazyk C# .NET [sí šárp dot net], který patří do jazyků „skupiny C“, které v současnosti patří k moderním a díky tomu na konci tohoto kurzu budete schopni orientovat se v jazycích typu C++, Java, JavaScript, Perl, a díky tomu budete mít možnost orientovat se dále ve vývoji programů pro mobilní zařízení případně jiné operační systémy (iOS, Android).
Zájemci, nechť se nahlásí u paní učitelky Horáčkové, případně přijdou 11. října 2017 v 15.00 k učebně výpočetní techniky.
 
Lukáš Bartoň, vedoucí kroužku.
 

Kontakty:

Základní škola a Mateřská škola Svatobořice-Mistřín,

okres Hodonín, příspěvková organizace
Hlavní 871/198
696 04 Svatobořice-Mistřín
Tel.: 518 620 720
E-mail: skola@zssvatoborice-mistrin.cz
IČO: 70938482
DIČ: CZ70938482
Identifikátor: 600116034
Typ datové schránky: Právnická osoba
Identifikátor datové schránky: 9wnmhza
 

Rychlé odkazy: